• Selfie dotazník

• Čo je SELFIE?

SELFIE je bezplatný online nástroj, ktorý školám pomáha posudzovať, ako využívajú digitálne technológie na inovatívne a účinné vzdelávanie. Pomocou SELFIE môžu školy získať obraz o svojej situácii, pokiaľ ide o používanie digitálnych technológií, a to na základe názorov učiteľov, študentov a vedúcich pracovníkov školy. Tento proces vlastného hodnotenia môže pomôcť otvoriť dialóg v rámci školy o možných oblastiach zlepšenia. SELFIE umožňuje školám aj monitorovať priebežný pokrok.

Čo sa pomocou SELFIE meria?

Prostredníctvom série otázok pre učiteľov, vedúcich pracovníkov školy a študentov meria SELFIE spôsob používania digitálnych technológií pri výučbe a učení sa na vašej škole. Otázky pre študentov sa zameriavajú na ich skúseností a postupi učenia sa v súvislosti s používaním digitálnych technológií.

Milí žiaci!

Prosíme Vás o vyplnenie selfie dotazníka, ktorý je pre našu školu potrebný pre získanie digitálnych technológii a ich používanie vo vyučovacom procese. Dole bude znázornený link. Ak kliknete na link, otvoria sa Vám otázky, na ktoré budete odpovedať podľa vaších skúsenotí.

Tento dotazník je anonymný, avšak bude zaznačení v rámci percentuálneho výpočtu o absolvovaní daného dotazníka na našej škole.

ODKAZ

!!! Dotazník vypĺňajú žiaci  4. - 9. ročníka !!!