Ďalšie družstvá medzi elitou.
Na M – SR do Trenčína v dňoch 18. – 19. 6.2012 sa prebojovalo aj družstvo chlapcov (7.-9. roč.) v midivolejbale (4 hráči na zmenšenom ihrisku) po víťazstvách v postupových kolách nad humenskými školami z Pugačevovej a Dargovských hrdinov, nad vranovskými školami z Lúčnej a zo Sídliska II. a vo finále v Oblasti Východ (Košický a Prešovský kraj) v Moldave nad Bodvou nad školami zo Starej Ľubovne a z Moldavy nad Bodvou. Tu obsadili štvrté miesto, ktoré im umožnilo postup na M-SR, a to za družstvami zo Svidníka – Karpatská, z Humenného – SNP a Svidníka – Komenského, s ktorým vo vzájomných zápasoch podľahli. Postup vybojovali : M. Pavelko, R. Bikár, S. Hudák, T. Bereznanin, M. Kmec, P. Šumila a P. Šmiga. (viď. foto)
Vo finále oblasti Východ v Košiciach si bronzovú medailu a tým aj postup na M-SR v Trenčíne 11. – 12. 6. 2012 vybojovali aj mladší volejbalisti (5.-6.ročníka) v mini volejbale (3 hráči na zmenšenom ihrisku), keď porazili Starú Ľubovňu a podľahli Svidníku a Vranovu nad Topľou – Sídlisko II. Do finále sa prebojovali v postupových kolách po víťazstvách nad vranovskými školami zo Sídliska Juh, z Lúčnej i zo Sídliska II. a nad Čiernou nad Tisou a Parchovanmi. V Trenčíne na M-SR sa spomedzi 12 účastníkov umiestnili na medailovom 3. mieste, keď vyhrali svoju štvorčlennú skupinu (Novoť 2:O, Stará Ľubovňa 2:0, Lovinobaňa 2:0) v boji o účasť vo finále podľahli len tesne s družstvom Malaciek, keď rozhodla absolútne súperova výšková prevaha na sieti (neskorší majster SR) a v súboji o 3. miesto s prevahou opäť porazili Starú Ľubovňu 2:0. Chlapci sa tešili aj z pekných cien, keď každý z nich dostal loptu Mikasa, šiltovku, švihadlo a tričko pripomínajúce toto vrcholné podujatie. Škola dostala volejbalovú sieť a diplom.


