• Športové a branné súťaže 2012/2013

• Majstrovstvá Slovenska

Po druhom mieste vo finálovom turnaji v oblasti Východ v minivolejbale žiakov ZŠ , keď naši chlapci vo finále podľahli  družstvu Svidníka - cestovali na M-SR, ktoré sa uskutočnilo 11. júna 2013 v Trenčíne

V základnej skupine postupne porazili  družstvá Poltára, Čiernej nad Tisou a Malaciek zhodne 2:0. V semifinále si poradili s družstvom  z Vranova nad Topľou 2:O (17,12). Vo finále oplatili prehru družstvu Svidníka z finále oblasti  Východ a suverénne zvíťazili  2:0 (19,14) a stali sa Majstrami Slovenska. Chlapcov prijal, pohostil a odmenami ocenil ich výkon aj primátor mesta Strážske Ing. Vladimír Dunajčák.

Družstvo majstra Slovenska tvorili: M. Matúch, E. Kočerha, O. Sovjak, J. Hakoš, Š. Sorokáč, Š. Kovaľ a tréner Mgr. F. Müller.

viď. foto.

Majstrovstvá Slovenska

volejbal žiaci - 3. miesto

(T. Bereznanin, J. Macejko, D. Suslo, R. Venger, K. Dupaľ 8.a, D. Ferko, P. Šmiga 9.b, S. Hudák, M. Kmec, P. Šumila 9.c)