• Športové a branné súťaže 2010/2011

•

trofej.jpg (11690 bytes) Športové úspechy  trofej.jpg (11690 bytes) trofej.jpg (11690 bytes)trofej.jpg (11690 bytes) Športové úspechy  trofej.jpg (11690 bytes)

Florbal - staršie žiačky - okresné kolo - 3. miesto (Varšová, Mulíková 7.b, Zeleňáková A.7.c, Porvazová ,Slišková 9.a, Zeleňáková N,

Kovaľová 9.b, Vaňková, Šalachová 9.c, Barlášová 8.b)

► Florbal - mladší žiaci - okresné kolo - 5. miesto (Tušek, Koscelník 5.a, Bereznanin, Macejko, Suslo, L. Vasiľ 6.a, Kalina, Demčák 7.a,

Luksaj 7.b, Hudák, Šumila 7.c)

Florbal - starší žiaci - okresné kolo - 3. miesto (Pavolko 8.a, Bikár 8.b, Ferko 7.b, Turčík, Gavaj 9.b, Adam, Šípoš, Tokár 9.c)

► Okresné kolo - Mladý záchranár CO  -  3. miesto (družstvo).:  Tokárová, Moleková 8.a, Kuchta 9.a, Porvažník 9.b

Okresné kolo - Cezpoľný Beh          -  1. miesto  (družstvo): Kuchta 9.a, Turčík 9.b, Škarupa 8.a

1. miesto  ( jednotlivci ) : Turčík 9.b

2. miesto ( jednotlivci ) : Škarupa 8.a

Krajské kolo - Cezpoľný Beh            -  3. miesto ( družstvo ) : Kuchta 9.a, Turčík 9.b, Škarupa 8.a

22. miesto ( Kuchta ), 8. miesto ( Turčík ), 12. miesto ( Škarupa )

Okresné kolo - Deň mladých hasičov - 2. miesto ( družstvo : chlapci a dievčatá ) : Moleková, Tokárová, Pehaničová, Tkáčová, Vargová,                                                                                                                                                           Kočíš 8.a, Grigeľ, Kuchta, Besterci 9.a, Porvažník 9.b

Halové majstrovstvá SR mladých hasičov o putovný pohár prezidenta DPOSR    -   15. miesto chlapci

-   30. miesto dievčatá

Stolný tenis - okresné kolo - 3. miesto (družstvo chlapci) : Soltész, Turčík 9.b, Ferko 7.b

Florbal starší žiaci okresné kolo: - 3. miesto (Pavelko 8.a, Bikár 8.b, Ferko 7.b, Turčík, Gavaj 9.b, Adam, Šipoš, Tokár 9.c)

Florbal staršie žiačky okresné kolo: 3. miesto (Varšovvá, Mulíková 7.b, Zeleňáková 7.c, Porvazová, Slišková 9.a, Zeleňákova M.,Kovaľová

9.b, Vaňková, Šalachová 9.c, Barlášová 8.b)

G4 - okresné kolo kat. A chlapci: 1. miesto  družstvo: (M.Kmec 1.a, M. Zápotočný, pivarník 2.b, P. Varga, Š. Dzura 3.b )

jednotlivci:  1.miesto (Varga 3.b)

2. miesto ( Zápotočný 2.b)

3. miesto ( Dzura 3.b)

G4 - okresné kolo kat. A dievčatá: 1. miesto družstvo: (Barlašová, Gajdošová, Džuganová 2.b, Tkáčová, Doničová 3.b)

jednotlivci: 1. miesto (Tkáčová 3.b)

2. miesto  (Barlášová 2.b)

3. miesto (Doničová 3.b)

G4 - krajské kolo chlapci kat. A: 2. miesto družstvo: (Varga, Dzura 3.b, Zápotočný, Pivarník, Tkáč 2.b)

jednotlivci:  2. miesto ( Varga 3.b)

5. miesto (Zápotočný 2.b), 6. miesto (Dzura 3.b), 13. miesto (Pivarník 2.b), 15. miesto (Tkáč 2.b)

► G4 - krajské kolo dievčatá kat. A: 2. miesto družstvo: (Tkáčová, Doničová 3.b, Barlašová, Turčíková, Hordošová 2.b)

jednotlivci:  3. miesto ( Tkáčová 3.b)

4. miesto (Hordošová 2.b), 5. miesto (Barlašová 2.b), 7. miesto (Doničová 3.b), 14. miesto (Turčíková 2.b)

► G4 - Celoslovenské kolo dievčatá kat. A: 5. miesto družstvo: (Tkáčová, Doničová 3.b, Barlašová, Turčíková, Hordošová 2.b)

►Okresné kolo "Veľký futbal" dievčatá: 1. miesto (Mazárová, 7.a, Varšová 7.b, Bočanová, Moleková, Tkáčová 8.a, Barlašová 8.b, Čajková,

Slišková 9.a, Zeleňáková, Kovaľová, Rusová, Kačmárová 9.b, Šalachová, Vaňková 9.c)

►Krajské kolo "Veľký futbal" dievčatá: 2. miesto (Mazárová, 7.a, Varšová 7.b, Bočanová, Moleková, Tkáčová 8.a, Barlašová 8.b, Čajková,

Slišková 9.a, Zeleňáková, Kovaľová, Rusová, Kačmárová 9.b, Šalachová, Vaňková 9.c,

Kocibanová 6.a, Zeleňáková 7.c)

►Okresné kolo "Malý futbal" dievčatá: 3. miesto (Bočanová, Moleková 8.a, Zeleňáková 7.c, Slišková 9.a, Zeleňáková, Kovaľová, Rusová,

Kačmárová 9.b, Šalachová, Vaňková 9.c)

Okresné kolo Vybíjaná dievčatá: 2. miesto (Lacová, Pavolková, Mišková 5.a, Mokáňová, Poláková, Pristášová, Kocibanová 6.a, Mazárová

7.a, Varšová 7.b, Zeleňáková, Slišková 7.c )

Okresné kolo Volejbal dievčatá: 2. miesto (Pavelková, Slišková 9.a, Kovaľová, Kačmarová, Zeleňáková 9.b, Šalachová 9.c, Moleková,

Bočanová 8.a, Barlášová, Šimurdová 8.b, Mazárová 7.a, Varšová 7.b)

Okresné kolo Volejbal chlapci:   1. miesto (Bartko, Grigeľ 9.a, Soltész, Turčík 9.b, Tokár, Adam 9.c, Hudák, Šumila 7.c, Ferko 7.)

►Okresné kolo "Plameň" dievčatá: 3. miesto (Slišková 9.a, Kačmárová, Zeleňáková, Rusová 9.b, Tkáčová, Moleková, Tokárová 8.a,

Barlášová, Pehaničová 8.b, Zeleňáková 7.c)

►Okresné kolo "Plameň" chlapci: 5. miesto ( Besterci, Grigeľ, Porvazová 9. a, Porvažník, Nazadová, Kanči 9.b, Dzúrana, Kalina, Mundír 7.a )

►Okresné kolo "Atletika" Chlapci:  2. miesto družstvo ( Škarupa, Deling 8.a, Šípoš 9.c, Orendáč, Romanko, Soltész 9.b, Šmaťo, Kuchta,