• Olympiády, vedomostné a literárno-umelecké súťaže 2010/2011

• "Olympiády, vedomostné a literárno-umelecké súťaže"

Okresné kolo OSJL - 13. miesto ( Paľová 9.a )

Okresné kolo Dejepisnej olympiády :      1. miesto ( Blachová Anna 8.b )

5. miesto  (Dominik Ferko 7.b, Jaroslav Michalovčík 8.a )

Okresné kolo Geografickej olympiády :       1. miesto ( Dominik Ferko 7.b )

2. miesto ( Alexandra Pavolková 5.a )

7. miesto ( Denisa Paľová 9.a )

8. miesto ( Martina Ivančíková 6.b )

Biologická olympiáda kategória "F":

Okresné kolo:    3. - 4. ročník: 1. miesto družstvo ( Škarupová, Patlevič 3.a, Tkáčová, Makarová, Polačíková 3.b )

5. ročník : 4. miesto družstvo ( Pavolková 5.a, Kusýová, Hudáková, Paľo, Balko 5. b )

Expert - Celoslovenské kolo :    "dejepisná časť": 1. miesto ( Jaroslav Michalovčík  8.a )

1. miesto ( S. Ostovrchá 9.c )

celkové umiestnenie:  16. miesto ( Dominik Ferko 7.b )

31. miesto ( Kristína Dankaninová 7.c )

40. miesto ( Jaroslav Michalovčík  8.a )

Európa v škole - literárne práce - okresné kolo :

1. Kategória poézia -  3. miesto  ( Timea Babjáková 1.a )

2. Kategória poézia  - 2. miesto ( Martin Paľo 5.b )

3. Kategória poézia -  čestné uznanie ( Viktória Jančárová 7.a, Zuzana Kočerhová 8.b )

⇒ Európa v škole - umelecké  práce - okresné kolo :     2. Kategória - čestné uznanie ( Sabová 6.c)

Fyzikálna olympiáda okresné kolo kategória "F":      8. miesto ( Maceňko 8.a)

9. miesto ( Blachová 8.b )

Krajské kolo v Ruskom jazyku:    7. miesto ( Ferko Dominik 7.b)

8. miesto ( Zamboryová 7.c)

⇒ Krajské kolo dejepisnej olympiády :   4. miesto ( Blachová 8.b)

Okresné kolo chemickej olympiády :   4. miesto ( Slivková 9.a)

7. miesto ( Paľová 9.a)

Pytagoriáda okresné kolo.

P 3:  2. miesto (Patlevič 3.a)

17. miesto ÚR ( Ferko 3.b )

P 4: 8. miesto (Kužmová 4.b)

9. miesto (Matuch 4.a)

Korešpondenčný seminár FyziQ - celoslovenské kolo

8 kolo: 1.-13. miesto (Blachová, Kočerhová 8.b, Maceňko 8.a)

9 kolo: 1.- 20. miesto ( Hamašová 9.b)

21. - 23. miesto ( Paľová 9. a)

Krajské kolo:  8 kolo: 1.- 2. miesto (Blachová, Kočerhová 8.b, Maceňko 8.a)

9 kolo: 1. miesto ( Hamašová 9.b)

2. miesto ( Paľová 9. a)

⇒ Krajské kolo geografickej olympiády :     2. miesto ( Ferko 7.b)

Okresné kolo biblickej olympiády:            5. miesto - Družstvo ( Misárová 6.a, Palašta, Morozová 9.b)

Okresné kolo matematickej olympiády Z8:     4.miesto (Blachová 8.a)

Vesmír očami detí - okresné kolo :   4. miesto (Paľová 9.a)

Celoslovenské kolo Geografickej olympiády :    8. miesto (D. Ferko 7.b)

Archimediáda - fyzikálna olympiáda kategória "G":   8. miesto (Dankaninová 7.c)

10. miesto (Paľová 7.c)

Okresné kolo Hviezdoslavov Kubín:    3. miesto (Šalachová 9.c)

Krajský matičný festival "Ľudová pieseň košickej mládeže":   2. miesto - sólo spev (S. Dankaninová 9.a)

2. miesto - duetá ( S. Dankaninová 9,a, K. Goroľová 8.b )

Spievame s Viktorom :   3. miesto - výtvarná šasť (T. Polačko 2.a )

⇒ Energetika krajské kolo:  2. miesto ( Dankaninová 7.c, Miško 5.a, Tkáč 4.a)

Fugová domovina

II. kategória poézia:  3. miesto ( Babjáková 1.a, Makarová 3.b)

III. kategória poézia: 3. miesto ( Koscelník 5.a, Berko 4.a,)

ocenená práca: (Paľo 5.b)

IV. kategória poézia: 2. miesto (Dankaninová 7.c)

čestné uznanie: (Vozárová 7.a)

Ej zalužicki poľo:    2. miesto - duo spev ( Dankaninová 9.a, Zambory 6.b )

Zbery:

Zber gaštanov:       1. - 4. ročník:    1. miesto - trieda 4. a ( Mgr. M. Maskaľová )

2. miesto - trieda 2. a ( PaedDr. S. Dušková )

3. miesto - trieda 1. b ( Mgr. A. Schmidtová )

5. - 9. ročník :  1. miesto  - trieda 5. b ( Mgr. S. Murínová )

2. miesto - trieda 5. a ( Mgr. P. Müller )

3. miesto - trieda 6. a  (Mgr. F. Müller )

⇒ Zber papiera:         1. - 4. ročník:    1. miesto - trieda 4. a ( Mgr. M. Maskaľová )

2. miesto - trieda 3. a ( Mgr. M. Čajková )

3. miesto - trieda 2. a ( PaedDr. S. Dušková )

5. - 9. ročník :  1. miesto  - trieda 6. a  (Mgr. F. Müller )

2. miesto  - trieda 5. a ( Mgr. P. Müller )

3. miesto  - trieda 5. b ( Mgr. S. Murínová )

Súťaž o najaktívnejšiu triedu:

1. - 4. ročník:  1. miesto - trieda 4. a ( Mgr. M. Maskaľová )                               5. - 9. ročník :   1. miesto  - trieda 6. a  (Mgr. F. Müller )

2. miesto - trieda 3. b ( Mgr. I. Hudáková )                                                            2. miesto  - trieda 9. a ( Mgr. V. Babjáková )

3. miesto - trieda 1. a ( PaedDr. J. Dzurillová )                                                       3. miesto  - trieda 5. a ( Mgr. P. Müller )